Aplikácie: Cestné váhy

Spoločnosť ScaleTech, Vám ponúka možnosť servisu prípadne modernizáciu cestných váh postavených na technológii Minebea Intec ( predtým Sartorius Intec, alebo Sartorius ). Naši zaškolení technici a OEM partneri Vám poskytnú profesionálnu podporu a servis.

Naše služby Vám radi ponúkneme na váhy nachádzajúce sa na území ČR a SR. Ako jediní ponúkame kompletné portfólio a riešenia produktami Minebea Intec.

V prípade modernizácie cestnej váhy , alebo novej  cestnej váhy Vám  ponúkame dva rôzne varianty riešenia terminálov pre váženie nákladných vozidiel (cestné váhy). Jednoduchý váhový indikátor pre presné a jasné zobrazenie hmotnosti a prenos do systému riadenia nákladných vozidiel na báze PC. Druhý variant, výkonný  Maxxis 5 s rozsiahlym dialógovým oknom pre operátora s ovládaním príslušenstva, tlačou lístkov a funkciou dávkovania. Samotná váhová technológia môže byť buď analógová (klasické cestné tenzometre) alebo digitálna (snímače s digitálnym výstupom a ďalšími podpornými informáciami).

V prípade záujmu Vám vieme cez našich OEM partnerov poskytnúť kompletnú dodávku cestnej váhy na kľúč. V prípade modernizácie cestnej váhy Vám odporúčame použiť nové digitálne snímače Inteco .

Ak už máte cestnú váhu, ktorú Vám postavil niektorý z OEM partnerov neváhajte nás kontaktovať v prípade záujmu o servis, alebo konzultáciu.

Maxxis 5

Voľne programovateľný procesný terminál, navrhnutý pre rôzne aplikácie, Phase, Batching, Filling, IBC, Counting a Truck Weighing. … Viac informácií